Witamy na blogu Pienińskiej Uzdrowiskowej Kliniki Rehabilitacji i Leczenia Bólu

Klinika Solar

Szczawnica, ul. Zdrojowa 4
600404100

www.klinikasolar.pl

GENVISC gplus

16 marzec 2016

Nowoczesny produkt 3-ciej generacji

GENVISC gplus
Nowy preparat pozwalający na skuteczną odbudowę chrząstek dostępny w Pienińskiej Uzdrowiskowej Klinice Rehabilitacji i Leczenia Bólu. Unikatowa formuła zapewnia leczenie i ochronę stawów przez rok od aplikacji !!!
 
Genvisc gplus jest połączenie kwasu hialuronowego, siarczanu chondroityny i N-acetyloglukozaminy. Jest absolutną nowością właśnie ze względu na połączenie tych trzech składników w jedną substancję leczniczą gotową do zaaplikowania.
 
Kwas hialuronowy jest biopolimerem naturalnie występującym w organizmie człowieka. Jest on głównym składnikiem mazi stawowej. Odpowiada za lepkość mazi oraz smarowanie powierzchni stawowych. Jest odpowiedzialny za rozpuszczanie i dostarczanie substancji odżywczych do chrząstek stawów. Stanowi warstwę chroniącą komórki chrzęstne przed zgniataniem. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie zmniejsza się, przez co stawy stają się bardziej podatne na urazy i choroby. Gdy pojawia się choroba bądź uraz, aby wspomóc organizm w leczeniu, należy uzupełniać ilości kwasu hialuronowego. Najskuteczniejsza metoda to podanie go zastrzykiem dostawowo. 
 
Siarczan chondroityny i N-acetyloglukozamina są to substancję występujące w organizmie człowieka. Są one ulokowane w zdrowej strukturze chrząstek. Istnienie siarczanu chondroityny zapewnia ochronę oraz rozmnażanie się chondrocytów. Chondrocyty to komórki chrzęstne, zanurzone w substancji międzykomórkowej zwanej chondryną. Gdy nasz staw dopada choroba bądź uraz, automatycznie zaczyna on się borykać z brakiem tych substancji. 
N-acetyloglukozamina zwiększa produkcję kwasu hialuronowego w mazi stawowej. Ponadto chroni kolagen przed degeneracją w komórkach chrzęstnych powstrzymując utlenianie białek. Zapalenie, które jest powodem zwyrodnienia chrząstek jest powstrzymywane właśnie przez glukozaminę. Uzupełnienie jej oraz siarczanu chondroityny staje się więc logicznym elementem kuracji.
 
OBIE SUBSTANCJE: SIARCZAN CHONDROITYNY I N-ACETYLKOGLUKOZAMINA SĄ NIEZBEDNE DO WŁAŚIWEGO FUNKCJONOWANIA STAWÓW. 
 
Genvisc gplus  jako jedyny środek na rynku zawiera trzy aktywne związki lecznicze w jednej dawce. Unikatowa formuła zapewnia leczenie i ochronę stawów przez rok od aplikacji !!!
 
 Użycie Genvisc gplus bardzo skutecznie pomaga w :
 
- odbudowie uszkodzonych chrząstek prowadząc do przywrócenia ich funkcjonalności oraz wyraźnej sprawności stawów
- redukcji zwyrodnień 
- redukcji bólu
- leczeniu wszelkich schorzeń chrzęstno-stawowych, do których możemy zaliczyć między innymi zapalenia kostno-stawowe, czy choroby zwyrodnieniowe stawów
- zapobieganiu zapaleniu błony maziowej
- ochronie stawów przez cały rok .
 
Najczęstsze obszary aplikacji to:
- barki
- odcinek lędźwiowy
- łokieć
- nadgarstek
- kolano
- kostka.